در ماهی که گذشت یک خواننده که نه در رده لس آنجلسی ها قرار می گیره نه داخلی ها نه سنتی خوانها نه پاپ خوانها دوباره متهم شد به آزار جنسی زنان. نام نبرده یک ویدئو داد و در آن نیمچه عذرخواهی کرد و علاقه مندانش خوشحال شدند که موضوع ختم به خیر شده. اما یک فایل صوتی از او لو رفت که از عملکردش دفاع می کرد.


ادامه این مطلب را از زبان شهرام شهیدی بشنوید:

با سپاس فراوان از مازیار مجیدی

مشاور خرید و فروش مسکن در نورت، وست و داون ونکوور، نامی نیک با سال ها تجربه – تماس: ۶۰۴۷۲۴۰۲۰۲


ایشان جایی از این فایل صوتی گفت:

بعضیا میگن  No Means No یعنی وقتی زن میگه نه یعنی نه. ایشان البته مدعی شد که خانم ها به خاطر استفاده از موقعیت او و امکان انتشار کارهایشان با او تماس و ارتباط می گیرند. اما چون کارهایشان بد است او قادر نیست برای انتشارشان کمک کند و فقط می تواند به موضوع بیب رسیدگی کنه.

برای مطالعه شما:

کلاب هاوس یا سانفرانسیسکو؟ مساله این است!

پیشنهاد بیب

البته خانم ها هم در برابر پیشنهاد بیب ایشان گفته اند نه اما چون در ادبیات فارسی ما ناز و نیاز داریم پس ناز کردن جز فرهنگ ما شده و وقتی کسی میگه نه. یعنی داره ناز میکنه.

خب باید خدمت این خواننده مطرح عرض کنم که با این حساب ممکن است شما هم وقتی می گویی کار کسی برای انجام کار مشترک خوب نیست ممکن است درحال ناز کردن باشی و بنابراین بهتر است طرف مقابل هی اصرار کنه بلکه کارش منتشر بشه.البته ما در ادبیاتمان شاهد بازی هم داریم و لزوما رابطه ها در ادبیات ایران به رابطه مرد و زن ختم نمیشه. حالا  No Means No را اینجا چطور تعریف کنیم با خداست.

یک چیز دیگری هم که یادم افتاد این است که اظهارات این خواننده خیلی شبیه تفکرات سیاستمداران ایرانی است. آن ها هم نه یعنی نه و  No Means No را هرجور دلشان بخواهد تفسیر می کنند.

ببینید عزیزان مگر نه اینکه وقتی کنار یک زن هستید و او میلی به ارتباط یا حتی ادامه ارتباط ندارد و می گوید نه باید تمکین کنید و بپذیرید که نه یعنی نه؟ خب وقتی می خواهید رییس جمهور یا نماینده مجلس شوید هم باید به این اصل احترام بگذارید. وقتی ملت صدبار به شما رای نداده اند و با صدای بلند گفته اند نه! چرا باز اصرار به خدمت کردن دارید. این طوری خدمت که نمی کنید هیچ بیشتر خدمت آدم می رسید.

ولی خب متاسفانه سیاستمداران به نه یعنی نه اعتقاد ندارند. برخی حکومتهای توتالیتر هم در جهان هستند که چون اصلا دوست ندارند نه بشنوند از همان الف الفبا جلو نه گفتن مردم را می بندند و انتخابات را در کشورشان منع می کنند. در این کشورها دیگر نه کسی حق نه گفتن دارد نه حق ناز کردن.