ده سال پس از اجرای یک فصل ، سایمون کاول با Canada’s Got Talent  به کانادا بازمی گردد. این برنامه آخرین بار در سال ۲۰۱۲ در کانادا اجرا شده بود. Citytv اعلام کرده که این برنامه استعدادیابی پرطرفدار،‌ در برنامه های تولیدی ۲۲-۲۰۲۱ این شبکه تلویزیونی قرار دارد.

هایدن میندل، مدیر برنامه سازی در شبکه تلویزیونی Citytv گفته که سایمون کاول در این شوی تلویزیونی حضور خواهد داشت اما جزییات بیشتری از میزان مشارکت او اعلام نشده است. سایمون کاول (Simon Cowell) چندین سال در  Britain’s Got Talent و America’s Got Talent  به عنوان یکی از داوران حضور داشته است. او در سال گذشته دچار شکستگی و جراحات جدی در یک حادثه حین دوچرخه سواری شده بود.

سایمون کاول

میندل اضافه کرد که به زودی جزئیات مربوط به اینکه چه کسانی این نه قسمت را میزبانی و قضاوت می کند ، اعلام خواهد شد. او اضافه کرد اگر پروتکل های همه گیری کرونا اجازه آن را بدهند، احتمالاً برنامه با مخاطبان در استودیوی زنده نیز فیلمبرداری می شود.


اجرای اختصاصی گروه دوعت در بیلبورد پلاک ۵۲ را تماشا کنید


لازم به اشاره است که در سال ۲۰۱۲، Martin Short (هنرپیشه) ،  Measha Brueggergosman (خواننده اپرا) و Stephan Moccio (موزیسین) داوری مسابقات را در کانادا بر عهده داشتند.

از راست : Martin Short (هنرپیشه) ،  Measha Brueggergosman (خواننده اپرا) و Stephan Moccio (موزیسین)

سایمون اخیرا در گفت و گویی با مطبوعات درباره اجرای برنامه در کانادا گفته است:

طی سالهای گذشته افراد با استعداد زیادی از کانادا دیده ایم و ما همیشه می گفتیم که باید این نمایش را دوباره بسازیم و من خیلی هیجان زده هستم که Canada’s Got Talent در حال بازگشت است و باور دارم که این یک تجربه شگفت انگیز خواهد بود. من می خواهم شخصاً از Citytv برای فراهم آوردن این فرصت و از همه شرکت کنندگان در برنامه تشکر کنم.


ضبط برنامه در پاییز امسال در نیاگارا شروع و از بهار سال آینده نمایش داده می شود. این برنامه از شروع در سال ۲۰۰۶ تا حالا، بیش از یک میلیارد نفر بازدیدکننده داشته است.