تبلیغات موثر با برندسازی هنرمندانه

درود بر شما

پلاک ۵۲ نشریه ای است مانند ده ها نشریه دیگر که در کانادا برای جامعه ایرانی چاپ می شود. اما  آنچه که شاید در همین مدت کوتاه پلاک ۵۲ را از سایرین متمایز کرده است، همکاری یک تیم حرفه ای از روزنامه نگاران، نویسندگان و هنرمندان صاحب نام برای تولید محتوا با گروهی از متخصصان با تجربه و خلاق در حوزه بازار و بازار سازی است.

همکاری این دو تیم با ظرافت بستری را فراهم آورده که ایده های ناب و به روز تبلیغات و اطلاع رسانی و با رویکردی نوآورانه، در اختیار  کسب و کارهای ایرانی  قرار گیرد تا ارتباطی موثر و قوی با بازارهای هدف خود ایجاد کنند.ارتباطی که خمیر مایه آن فرهنگی است و شما را متمایز خواهد کرد.

پلاک ۵۲ اولین نشریه سه بعدی ایرانی است. نشریه ای که مخاطب آن را می خواند، می شنود و تماشا می کند. این امکانات منحصر به فرد زیر است :

همه این امکانات برای این آماده شده تا به شکلی متمایز، موثر و ماندگار، خود و یا کسب و کار خود را به بازارهای هدف معرفی کنید و همیشه در یادها باقی بمانید.

ضمنا کانال ۵۲، شبکه های اجتماعی و وب سایت پلاک ما همگی پشتیبان شما برای معرفی کسب و کار شما در فضای مجازی و بازاریابی الکترونیکی هستند.

در این راه ، تاکید هیات تحریریه پلاک ۵۲ بر تولید محتوای اصل، اختصاصی و مستقل است تا بتوانیم در کنار هم پلی محکم و قابل اعتماد برای برقراری ارتباطی هنرمندانه بین ایرانیان در کانادا برقرار کنیم زیرا باور و اعتقاد ما این است که ایرانی هر جای دنیا که باشد، لایق بهترین ها است.

در این راه دست شما را می فشاریم و پیشاپیش از حمایت شما از این حرکت فرهنگی تشکر می کنیم.

مهرناز تاج فر

سردبیر

PELAK52 Media and Advertising Inc.

Vancouver : 586 Silverdale Pl, North Vancouver, BC V7N 2Z5

(778)682 6253 (778)929 5362

Toronto :15 Carousel Crescent ,RichmondHill, ON, L4E 3X7

(416) 875-8543

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn - Grey Circle