چه کنیم که زنان‌مان ما را هم به حساب بیاورندفقط مردها بخوانند!

در طول تاریخ همیشه مردان؛ در یک دور باطل، سعی کرده اند که خود را به زنان اثبات کنند و نیاز به توضیح ندارد که این تلاش به نتیجه نرسید. من با بیان چند نکته مهم به شما مردان یاد خواهم داد که چگونه این تابو را بشکنید و فرمانروایی خود را بر کل جهان بگسترانید و پس از قرنها حقتان را بگیرید! فقط کافیست مو به مو این توصیه ها را اجرا کنید:

1- برای آن که فکر نکند همه‌ی کارها را او بلد است انجام دهد همیشه ظرفها را بشورید و حداقل چهار روز در هفته پخت غذا را خودتان برعهده بگیرید!

2- هرگز کلید جارو برقی را به دست همسرتان ندهید حتی برای چند ثانیه

3- بهترین ، موثرترین و مخربترین سلاح برای مخالفت باهمسرتان واژه‌ی "چشم" است این سلاح را همیشه با خود همراه داشته باشید. (معجزه می کند بدمصب!)

4- هرگز در آن زمان و تایمی که به همسر یا پارتنرتان قولی داده‌اید کار را انجام ندهید چون شائبه مغلوب شدن را دارد. سعی کنید همیشه زودتر به عهدتان وفا کنید و بیخود خود را بدنام نکنید.

5- مسوولیت بیرون بردن زباله فقط برعهده یک مرد است نگذارید به راحتی این جایگاه را از شما بگیرند!

6- همیشه زیبا بودن همسرتان را به او گوشزد کنید و "چقد امروز قشنگ شدی" را از یاد نبرید. (کلی در خرید وسایل آرایش صرفه جویی خواهد شد)

7- گاهی برای نشان دادن قدرتتان به همسرتان لازم است به مرمت خانه شخصا اقدام کنید. مطمئن باشید اگر از شما حساب نبرد لااقل بهتان افتخار می کند!

8- برای آنکه نشان دهید همیشه حرف حرف شماست به نفعتان است که هرچند وقت یک بار به او دستورهای صددرصد قابل اجرا دهید و تا به آن عمل نکند بی خیال نشوید. مثلا یک بار به او دستور دهید برود استراحت کند!

9- برای ضرب شست نشان دادن واینکه به او بفهمانید در بیشتر مواقع کنترلتان دستتان نیست هنگام تماشای تلویزیون، ریموت کنترل را به دست او بدهید!

10- واژه‌ی "نه" کلیدی‌ترین واژه در یک زندگی موفق است خصوصا اگر در جای مناسب بیان شود. بطور مثال اگر پرسید: فلان بازیگر خیلی خوشگله، نه؟ شما سریع بگویید: نه!

در آخر این که توجه داشته باشید گل یا کادو خریدن برای همسر رشوه محسوب نمی شود گاهی دست و دلبازی بد نیست!

همایون حسینیان

PELAK52 Media and Advertising Inc.

Vancouver : 586 Silverdale Pl, North Vancouver, BC V7N 2Z5

(778)682 6253 (778)929 5362

Toronto :15 Carousel Crescent ,RichmondHill, ON, L4E 3X7

(416) 875-8543

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn - Grey Circle