ونکوور گردیویکتوریا پارک

ویکتوریا پارک


به مناسبت روز یادبود که برای گرامیداشت یاد و خاطره سربازانی که در جنگ جهانی اول جان خود را برای دفاع از کشور فدا کرده اند، در ونکوورگردی این هفته سری به ویکتوریا پارک زدیم.

این پارک زیبا که پوشش گیاهی متنوع و منحصر به فردی دارد با مساحتی در حدود ۳.۹ هکتار در در خیابان کیث ( Keith) و لانزدل قرار گرفته و مرکز مجموعه پارک ها و بلوارهای تحت عنوان « گردنبد سبز» در نورث ونکووراست. زمین ویکتوریا پارک در سال ۱۹۰۵ میلادی توسط A. St. George Hamersley, Isabella Maud Hamersley و شرکت North Vancouver Land and Improvement به شهرداری ونکوور اهدا و پارک در سال ۱۹۱۰ آماده بهره برداری شده است. این پارک به تدریج با اضافه شدن فضاهای سبز و سازه های و مجسمه های زیبا در دو سوی خیابان لانزدل توسعه پیدا کرده است.

اما آنچه که باعث شد به مناسبت روز یادبود ویکتوریا پارک را برای ونکوور گردی انتخاب کنیم، بازدید و ادای احترام به بنای یادبودی است که به یاد سربازان کانادایی که دور از وطن جان خود را از دست داده اند ، در این پارک قرار گرفته است. این بنای یابود پس از پایان جنگ جهانی اول و در سال ۱۹۲۳ توسط دو معمار معروف به نام های Blackadder و MacKay طراحی و ساخته شده است. البته در طول زمان نام و یاد سربازان

اسامی سربازانی که جان خود را در جنگ جهانی اول و جنگ کره فدا کرده اند

کانادایی که در جنگ های دیگر مانند جنگ کره ، عراق و افغانستان هم جان خود را فدا کرده اند به این سازه اضافه شده و به آن افتخار و عظمت بیشتری بخشیده است. پیشنهاد می کنیم یک روز تعطیل در این پارک زیبا گشت و گذاری داشته باشید و ضمن لذت بردن از زیبایی های ویکتوریا پارک، از این بنای یادبود بازدید کرده و به روح قهرمانان درود بفرستید.

پلاک ۵۲

PELAK52 Media and Advertising Inc.

Vancouver : 586 Silverdale Pl, North Vancouver, BC V7N 2Z5

(778)682 6253 (778)929 5362

Toronto :15 Carousel Crescent ,RichmondHill, ON, L4E 3X7

(416) 875-8543

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn - Grey Circle