ستاره احمدی

ستاره احمدی متولد سال ۱۳۶۹ فارغ التحصیل نوازندگی موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر تهران است. او موسیقی را از سال ۸۳ با نوازندگی سه تار شروع و در سال ۸۸ وارد دانشگاه هنر در رشته‌ی موسیقی شده و سه تار را زیر نظر آیدین علیانسب آموخته است. ستاره در این سالها اجراهایی به صورت تکنوازی و دو نوازی با تمبک داشته است که می توان از کنسرت ترکمن در دانشگاه هنر که قطعاتی همچون ترکمن استاد علیزاده و قطعاتی از آیدین علیانسب را در آن به صورت تکنوازی اجرا کرد و نیز کنسرت دو نوازی با تمبک که در تهران پلتفرم عمارت رو به رو اجرا شده و در آن بینندگان را با قطعاتی از ساخته‌های خود به شور آورده است، نام برد.


ستاره احمدی سازی ایرانی می نوازد اما تسلط او به موسیقی و احساس نابی که در اجرا دارد، هنرش را جهانی می کند.


ستاره احمدی در سال ۱۳۹۷ آلبومی تحت عنوان افسانه‌ی گل یخ منتشر کرد که این آلبوم شامل تکنوازی و دونوازی با تمبک می باشد که قطعاتی از این آلبوم از ساخته‌های خود او است . برگزاری کارگاه نوازندگی سه تار در تالار اندیشه‌ی تهران، همکاری با هنرمندان بین المللی در ترکیه و فرانسه، برگزاری کلاس‌های نوازندگی سه تار از دیگر فعالیت های او است.


ستاره احمدی سازی ایرانی می نوازد اما تسلط او به موسیقی و احساس نابی که در اجرا دارد، هنرش را جهانی می کند. فرقی نمی کند که شنونده اش در کجای این گیتی باشد، هر جا که باشد صدای ساز ستاره او را به شوق و وجد می آورد، از آن وجدی که جان نواز است و بوی معنی می دهد. ستاره احمدی، ستاره ای جوان در آسمان هنر است.


ستاره احمدی

این اجرا را به همراهان پلاک۵۲ تقدیم می کند.
PELAK52 Media and Advertising Inc.

Vancouver : 586 Silverdale Pl, North Vancouver, BC V7N 2Z5

(778)682 6253 (778)929 5362

Toronto :15 Carousel Crescent ,RichmondHill, ON, L4E 3X7

(416) 875-8543

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn - Grey Circle