October 18,2019

Pelak 52

 رونمایی پلاک ۵۲

با اجرای هنرمندانه «چشم هایی که مال توست»

روز  جمعه ۱۸ اکتبر در ساعت ۸ عصر همزمان با جشن انتشار اولین شماره نشریه پلاک ۵۲، نمایش چشم هایی که مال توست در سالن زیبای PAL Studio Theatre ونکوور به روی صحنه رفت و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

این مونولوگ عاشقانه که تهیه کنندگی آن را پلاک ۵۲ بر عهده دارد، یک کمدی - درام با رویکر تاتر درمانی است که نمایشنامه آن  با زبانی ساده و روان نگاشته شده است. در این نمایش مردی رفته، زنی بعد از سال‌ها، هنوز هر روز هفته را با خیال او زندگی می‌کند. این نمایشنامه حکایت بیماری فراموش کردن عشق است که خودش سندرم عجیبی است. صدای روایت شهاب حسینی که نقش شوهر را دارد به همراه موسیقی علی زند وکیل  دست به دست هم دادند و تماشگران را یکساعت با خود همراه کردند.

از اولین اجرای چشم هایی که مال توست سال ها می گذرد و این نمایش هر زمان و هر جا که به روی صحنه رفته، همیشه تحسین تماشاگران و منتقدان را به همراه داشته است.

اما حضور هنرمند محبوب و فرهیخته طاها پارسا شجاع نوری از دنگ شو که ورود مهمانان به سالن و شروع نمایش  با ترانه « آبان پلاک ۱۶» او شروع شد، شور و حال ویژه ای به اجرای این نمایش بخشید. این ترانه زیبا، گویی خود داستان زن نمایش را زمزمه می کند.

در پایان خانم بهاره رهنما ضمن تشکر از استقبال پرشور تماشگران ونکوور از پلاک۵۲ بابت تهیه کنندگی برگزاری این نمایش قدردانی کردند و اینکه یک مجموعه فرهنگی – هنری میزبان هنرمندان باشد را خوشایند و متفاوت دانستند. در ادامه مهرناز تاج فر و کامبیز کیامهر ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اولویت تولید محتوی ناب و اصیل برای ایرانیان فرهیخته در پلاک ۵۲،  اعلام کردند که این نشریه با افتخار آماده حمایت مادی و معنوی از هنرمندان مقیم ایران و خارج از ایران برای اجرا در کانادا است.

طوفان مهردادیان، هنرمند دوست داشتنی رادیو، تاتر و سینمای ایران که این روزها ونکوور را برای اقامت انتخاب کرده است، در جشن انتشار اولین شماره نشریه پلاک ۵۲ و اجرای تاتر چشم هایی که مال توست ، یار و همراه پلاک۵۲ بود. طوفان که فارغ التحصیل مهندسی پتروشیمی از دانشگاه شیراز است، فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۴ و با همکاری با رادیو شیراز شروع کرده و در این سال ها آثار ارزشمندی در حوزه نویسندگی، کارگردانی و بازیگری خلق کرده است. طوفان پس از مهاجرت هم فعالیت های هنری خود را ادامه داده و تا حالا تاترهای غروب در دياري غريب، عروسك ها (بهرام بيضائي)،دندون طلا (داود ميرباقري) و خانه برناردا آلبا (فدريكو گارسيا لوركا) را با موفقیت در ونکوور به روی صحنه برده است.

Dang_Show-Aban_Pelak_16-SONG95IR.mp3

PELAK52 Media and Advertising Inc.

Vancouver : 586 Silverdale Pl, North Vancouver, BC V7N 2Z5

(778)682 6253 (778)929 5362

Toronto :15 Carousel Crescent ,RichmondHill, ON, L4E 3X7

(416) 875-8543

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn - Grey Circle