logo pelak52 1_edited.png

برندسازی هنرمندانه

هنر برندسازی هنرمندانه!

بنا به تعریف انجمن بازاریابان آمریکا، هدف یک برند خوب و مطلوب وادار نمودن بازار هدف به انتخاب ما از میان سایر رقبای حاضر در صحنه نیست ، بلکه متقاعد ساختن مشتریان هدف نسبت به این واقعیت است که تنها ما را ببینند و راه حل مشکل خود را تنها در ما جست و جو کنند. با همین رویکرد در پلاک ۵۲ با پیشنهادات نوآورانه ای در کنار شما هستیم تا پیام برند خود را هنرمندانه و به شکلی متمایز ، موثر و ماندگار به بازارهای هدف معرفی کنید و همیشه در یادها باقی بمانید.

برندها همیشه حرف هایی برای گفتن دارند...اگر شما نتوانید شرح بدهید که برندتان به مشتری ها چه چیزهایی می خواهد بگوید،‌ رقیبتان به جای شما این کار را می کند

سِر ریچارد برانسون

نوآوری در برندسازی مطبوعاتی

بسته های برندسازی پلاک ۵۲ مختص کسب و کارهایی است که از تبلیغات تکراری، کسالت آور و بدون نتیجه خسته شده اند و دوست دارند که در بازارهای هدف، به شکلی متمایز دیده شوند.  این خدمات به گونه ای نوآورانه برای کسب و کار شما طراحی می شوند تا بیشترین تاثیر با بالاترین میزان ماندگاری را در ذهن بازارهای هدف شما باقی بگذارد. با انتخاب خدمات برندسازی پلاک ۵۲، مردم نه تنها پیام برند شما را می خوانند، بلکه آن را می شنوند و تماشایش می کنند.

برندسازی با پلاک ۵۲ در یک نگاه

  1. تولید محتوا و چاپ در نشریه

تصویرسازی

تصویری از شما، یا  برند شما توسط هنرمندان در تصویر روی نشریه تصویرسازی می شود.

کمیک استریپ

 یکی از شخصیت های دوست داشتنی داستان دنباله دار سفر بی بی جان به ونکوور باشید

بیلبورد

یک صفحه بزرگ رنگی با ابعاد 306 در 499 میلیمتر به برند شما اختصاص پیدا می کند.

بازی و سرگرمی

برای برندتان بازی فکری طراحی می شود تا مردم هیچ وقت شما را از یاد نبرند

گپ و گفت

 گفتگوی اختصاصی در صفحه پرطرفدار گپ و گفت برای خوانندگان با هم خواهیم داشت.

داستان طنز

 قصه برند تان توسط یکی از هنرمندان صاحب نام تبدیل به طنزی زیبا بیان می شود.

Channel52-1-compressor.png

۲. فیلم و پادکست

این روزها برقراری ارتباط تصویری با بازارهای هدف نقش مهم وتاثیرگذاری در انتقال پیام برند به مشتریان دارد. برای همین در کنار نسخه چاپی، پلاک ۵۲ این امکان را برای شما فراهم ساخته تا فیلم و یا پادکست های خود را با خوانندگان نشریه و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و نقش خود را در یادها ثبت کنید.برای تهیه فیلم و پادکست در کنار شما خواهیم بود

3. برندسازی هنرمندانه

یکی از امکانات منحصر به فردی که برای شما تدارک دیده ایم، تهیه کتاب صوتی به نام برند تان است تا ضمن حمایت از یک حرکت فرهنگی، نام  شما برای همیشه باقی بماند و تبلیغی بدون تاریخ مصرف داشته باشید. کتاب ها در استودیو پلاک ۵۲ و توسط هنرمندان صاحب نام تهیه می شوند.

محمود و نگار/عزیز نسینطوفان مهردادیان
00:00 / 23:33

4. حضور در رویدادهای هنری

یکی از فعالیت های پلاک ۵۲، حمایت از هنرمندان ایرانی برای برگزاری کنسرت های موسیقی و اجرای نمایش و تئاتر و برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی است. با انتخاب خدمات برندسازی پلاک۵۲، اسپانسر و مهمان ویژه ما در این رویدادها خواهید بود.

هوشنگ توزیع

January 2020

رعنا منصور

March 2020

آبجیز

June 2020

 جهت مشاوره خدمات برند سازی، لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

PELAK 52 Media and Advertising Inc

(778) 929 5362   (778) 682 6253