امام جماعت سابق مسجدالحرام به تازگی به عنوان بازیگر در فیلمی تبلیغاتی درباره برگزاری بزرگترین رویداد سرگرمی و موسیقی ریاض ۲۰۲۱ حاضر شد.

به گزارش پلاک۵۲،  امام جماعت سابق مسجد الحرام به تازگی در فیلمی تبلیغاتی درباره برگزاری بزرگترین رویداد سرگرمی و موسیقی ریاض در سال ۲۰۲۱ شرکت کرده است.

فصل سرگرمی ریاض که تا مارس ۲۰۲۲ (اواخر اسفند ۱۴۰۰) ادامه خواهد یافت شامل رویدادهای متنوع و مختلفی است که طی آن ۷۰ کنسرت توسط خوانندگان عرب، ۶ کنسرت بین‌المللی، ۱۰ نمایشگاه بین‌المللی، ۳۵۰ اجرای تئاتر، ۱۸ بازی عربی و ۶ بازی بین‌المللی برگزار می‌شود. قرار است در این رویداد یک مسابقه کشتی آزاد و همچنین دو مسابقه بین‌المللی نیز برگزار شود.

ماموریت در دوبی – قسمت سی و نهم

برگزاری این رویداد که برای دومین سال برگزار می‌شود در قالب چشم انداز ۲۰۳۰ عربستان سعودی صورت می‌گیرد که طی سال‌های گذشته از سوی محمد بن سلمان، ولی‌عهد این کشور رونمایی شد.


پیشتر حضور «عادل بن سالم بن سعید الکلبانی» از مبلغان سعودی و امام جماعت نمازهای تراویح مسجد الحرام در مسابقات ورق بازی با استقبال و هیاهوی گسترده همراه بوده است.
هیأت سرگرمی که از هفتم ماه می ۲۰۱۶ تأسیس شده است را می‌توان یکی از بارزترین اقدامات محمد بن سلمان برای ایجاد تغییرات مدنظر خویش در عربستان دانست. تغییراتی که ولیعهد سعودی از آن به عنوان «اصلاحات» یاد می‌کند.

از دیگر تحولات فرهنگی و هنری در عربستان برگزاری «دیسکو حلال» و دعوت از خواننده‌های مطرح غربی برای شرکت در کنسرت‌های موسیقی و برگزاری جشنواره «موسم ریاض» است. وی با برگزاری این جشنواره‌ها قصد دارد که عربستان را تبدیل به قطب فرهنگی خاورمیانه کند‌‌.

اخیرا نامزد جمال خاشقجی روزنامه نگار مقتول عربستانی، از جاستین بیبر خواست تا کنسرت ماه آینده خود در عربستان سعودی را لغو کند. جاستین بیبر کانادایی یکی از ستارگانی است که قرار است در مراسم افتتاحیه «جایزه بزرگ فرمول یک عربستان» در جده اجرای برنامه کند.

جایزه بزرگ فرمول یک عربستان

خانم خدیجه چنگیز نامزد جمال خاشقچی، در نامه‌ای سرگشاده که خطاب به بیبر نوشت، از او خواست تا با کنار کشیدن از این برنامه «پیام قاطعی بفرستد.» جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد معروف حکومت عربستان، در اکتبر ۲۰۱۸ و در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسید.