میلاد قلعه در سال ۱۳۶۸ در مشهد در خانواده ای علاقمند به موسیقی به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه فردوسی مشهد است. او چهار سال پیش به کانادا مهاجرت کرده و در شهر تورنتو ساکن است. میلاد یادگیری گیتار الکتریک را ۱۷ سالگی شروع کرده و آنچه که می تواند برای علاقمندان به موسیقی الهام بخش باشد این است که میلاد خودش نواختن ساز را آموخته است.

بیشتر فعالیت هنری میلاد به عنوان یک نوازنده حرفه ای پس از اقامت در کانادا شکل گرفته است. او حالا با هنرمندی گیتار الکتریک و گیتار بِیس می نوازد و سابقه همکاری با گروه های مختلف کانادایی و ایرانی و اجراهای متعدد در کنسرت ها و رویدادهای فرهنگی و هنری دارد.

او از سال پیش فعالیت جدی خود با گروه موسیقی دنگ شو را شروع کرده و همراه این گروه در شهرهای مختلف کانادا به روی صحنه رفته که هر با استقبال بی نظیر روبه رو بوده است.

او از سال پیش فعالیت جدی خود با گروه موسیقی دنگ شو را شروع کرده و همراه این گروه در شهرهای مختلف کانادا به روی صحنه رفته که هر با استقبال بی نظیر روبه رو بوده است. تسلط میلاد به جنبه های فنی ساز گیتار در کنار استعداد، قدرت نوازندگی، صمیمیت و شوخ طبعی ذاتی او در تضمین موفقیت هر گروه موسیقی نقش به سزایی دارد.

میلاد قلعه
این اجرا را به همراهان پلاک۵۲ تقدیم می کند: