چندسالی است که بیمه موبایل، تبلت، لپ تاپ و ساعت هوشمند به صورت جدی وارد زندگی مردم شده و خیلی از ما وقتیکه دستگاهی نو می خریم، از فروشنده می خواهیم که آن را برایمان بیمه کند. اما اگر شما از کسانی هستید که هنوز گوشی موبایل خود را بیمه نکرده اید، به شما توصیه می کنیم به این دلایل گوشی خود را بیمه نکنید:

دلیل اول: این روزها قیمت گوشی موبایل ارزان است

بله. خوشبختانه گوشی موبایل قیمتی ندارد و اگر موبایل شما آسیبی ببیند که قابل تعمیر نباشد، بدون اینکه تحت فشار مالی قرار بگیرید به راحتی و با پرداخت فقط چند میلیون تومان ناقابل!! می توانید یک موبایل نو بخرید و از آن لذت ببرید! پس دلیلی ندارد که به فکر بیمه کردن موبایل خود باشید تا بخواهید شرکت بیمه به شما خسارت پرداخت کند.

 

دلیل دوم : گارانتی، خسارت حادثه را هم جبران می کند

اگر گارانتی موبایل شما هنوز تمام نشده، اصلا نباید نگران باشید. مثلا اگر موبایل تان هنگام صحبت کردن از دست تان بیافتد و بشکند  یا هنگام غذا خوردن آب به روی آن بریزد و روشن نشود یا بر اثر قطع و وصل شدن برق بسوزد و یا دزد آن را ببرد، می توانید با شرکت گارانتی تماس بگیرید تا به شما بگویند که این خسارت ها تحت پوشش گارانتی نیست و شما یا هزینه های تعمیر را از جیب تون می پردازید یا اگر امکان تعمیر نداشت، به دلیل اول باز می گردید و با پرداخت چند میلیون تومان بیشتر، گوشی خودتان را با قیمت روز می خرید !!

 پس بازهم لازم نیست که پول اضافی بپردازید و موبایل خودتان را بیمه کنید که شرکت بیمه خسارت های شما را پرداخت کند.

 

دلیل سوم : نداشتن موبایل زیاد هم مهم نیست

این روزها زمانه به سمتی پیش رفته که دیگر داشتن موبایل یک ضرورت در زندگی محسوب نمی شود!! برای همین اگر موبایل شما به دلیل حادثه ای از کار بیافتد یا دزدیده شود، اون را به فال نیک بگیرید چون کلی وقت آزاد پیدا می کنید و پول قبض ماهیانه موبایل را می توانید صرف تفریحات سالم کنید و اصلا لازم نیست حتی به دلایل ۱ و ۲ هم توجه کنید. کافیست از زندگی بدون موبایل لذت ببرید.

پس لازم نیست موبایل تون را بیمه کنید تا شرکت بیمه ظرف چند روز برایتان تعمیرش کند و یا پول خرید دستگاه مشابه را به حسابتان واریز کند.

 

 

به نظر ما ، به ۳ دلیل بالا شما نیازی به پرداخت مبلغی – هر چند اندک – برای بیمه کردن موبایل خود ندارید.

اما اگر با ما هم عقیده نیستید، می توانید همین حالا تا دیر نشده  با سامان حامی ( زیر مجموعه بیمه سامان) موبایل خودتان را بیمه کنید. اختیار با شما است! سامان حامی قدیمی ترین برند تخصصی بیمه موبایل است و ۱۰ سال قدمت دارد و در این مدت با افتخار آرامش خاطر و امنیت اقتصادی برای بیش از ۱۰۰ هزار نفر از دارندگان انواع گوشی موبایل فراهم آورده است.

همین حالا

شما هم به خانواده بزرگ سامان حامی بپیوندید و از این به بعد ، با خیالی راحت از موبایل خود استفاده کنید (کلیک کنید).