فریم پلاک۵۲ | پلاک ۵۲

آخرین شماره مجله پلاک52

فریم پلاک۵۲

این روزها فعال بودن در شبکه های اجتماعی تبدیل به یک نیاز اساسی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ شده اما برای دستیابی به نتیجه مطلوب، باید عکس و فیلم هایی با کیفیت خوب از فعالیت های خود به اشتراک بگذاریم. در هر قسمت از مجموعه آموزشی فریم،یک تکنیک ساده و کاربردی در حوزه عکاسی و فیلمبرداری با استفاده از گوشی تلفن همراه برای استفاده در شبکه های اجتماعی آموزش داده می شود.

قسمت اول

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید قسمتهایی اضافه در یک عکس را حذف کنید اما به دلیل آشنا نبودن با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ، برای این کار با مشکل رویه رو شده اید. در اولین قسمت از برنامه آموزشی فرم،‌ فربد به ما یاد می دهد که چگونه با یک نرم افزار ساده و رایگان می توانیم هر قسمت اضافی در عکس را بدون اینکه به کیفیت باقی قسمت ها لطمه ای وارد شود، به راحتی حذف کنیم.

قسمت دوم

در قسمت دوم برنامه آموزشی  فریم، فربد به ما آموزش می دهد که چگونه با استفاده از افکت 3D Zoom در یک نرم افزار حرفه ای ولی ساده که برای استفاده از آن لازم نیست مبلغی هم پرداخت کنید، چگونه می توان عکس ها را به ویدیو هایی جذاب تبدیل کرد که نظر هر بیننده ای را به خودش جلب کند.

قسمت سوم

در قسمت سوم برنامه آموزشی  فریم، فربد ۵ تکنیک کاربردی ولی ساده برای ادیت ویدیو آموزش می دهد. با استفاده از این تکنیک ها شما می توانید جلوه بهتری به ویدیوهای خود بدهید و آن ها برای بینندگان جذاب تر کنید تا با دقت بیشتری ویدیو شما را تماشا کنند و در خاطرشان باقی بماند.

قسمت چهارم

در قسمت چهارم برنامه آموزشی فریم، فربد به ما آموزش می دهد که چطور با استفاده از اپلیکیشن Picsart می توانیم روی گوشی تلفن همراه خود به سادگی نوشته به عکس های خود اضافه کنیم. نتیجه کار به قدری زیبا است که عکس های ما شبیه به عکس مجله های معروف مد و فشن می شود.

قسمت پنجم

در قسمت پنجم برنامه آموزشی فریم، فربد به ما آموزش می دهد که چگونه با یک اپلیکیشن رایگان CapCut می توانیم بدون آیفون ۱۳، سینماتیک مود داشته باشیم و بدون پرده سبز، به سادگی روی موبایل خود هر عکسی را که دوست داریم به پشت تصویر خود اضافه کنیم.

قسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

قسمت نهم

قسمت دهم