چندسالی است که بیمه موبایل، تبلت، لپ تاپ و ساعت هوشمند به صورت جدی وارد زندگی مردم شده و خیلی از ما وقتیکه دستگاهی نو می خریم، از فروشنده می خواهیم که آن را برایمان بیمه کند. اما اگر شما از کسانی هستید که هنوز گوشی موبایل خود را بیمه نکرده اید، به شما توصیه می کنیم تا این مطلب را حتما مطالعه کنید.

۳ دلیل برای بیمه کردن موبایل

دلیل اول : گارانتی اصلا کافی نیست

ممکنه موبایلی که دارید، گارانتی خیلی خوبی هم داشته باشد. اما فراموش نکنید که گارانتی فقط عیوب ذاتی دستگاه شما را پوشش می دهد. یعنی اگر موبایل شما از دست تون بیوفته و بشکنه، یا آب روی اون بریزه و بسوزه یا قطع و وصل شدن برق بهش آسیب برسونه، هیچ گارانتی هیچ جای دنیا خسارتی که به شما وارد شده را تحت پوشش قرار نمی ده و شما باید از جیب خودتون هزینه تعمیر یا تعویض گوشی را پرداخت کنید!

 

قبل از مطالعه ادامه متن، این فیلم را حتما ببینید

 

برای همینه که شرکت های بزرگ مثل اپل، مایکروسافت، سامسونگ و ….  به شما توصیه می کنند که حتما جداگانه بیمه هم ازشون بخرید. شاید براتون جالب باشه که بر اساس آمار بین المللی، پیش بینی شده که فروش بیمه های موبایل تا سال ۲۰۲۵ به بیش از ۴۰ میلیارد دلار در سال !! خواهد رسید.

 

پیش بینی فروش جهانی بیمه های موبایل تا سال ۲۰۲۵

دلیل دوم : این روزها، موبایل نو و کارکرده هر دو گرانقیمت هستند

حتما شما هم از قیمت ها خبر دارید. آنقدر قیمت موبایل و قطعات یدکی اونقدر گرون شده که گوشی های کارکرده و دست دوم برای خودشون حسابی ارزشمند شدند.

**جشنواره نوروزی سامان حامی ویژه دستگاه های نو و کارکرده با ۲۵٪ تخفیف

برای همین حتی اگر موبایلی که دست شما است، نو نیست، باز هم باید حسابی مراقبش باشید چون اگر آسیبی ببینه، پولی را که پارسال می تونستید با اون یک گوشی نو بخرید، حالا باید برای تعمیر کردنش هزینه کنید! ممکنه مجبور بشید که تو این روزهای سخت، چند میلیون تومان هزینه کنید که برای خیلی ها آسون نیست. برای شما چطور؟

اما بعضی بیمه ها مثل سامان حامی کار شما را راحت کردند. فرقی نمی کنه که گوشی شما نو باشه یا کارکرده. اگر هنوز سالمه می تونید به راحتی بیمه ش کنید و خیال تون راحت باشه.

 

 

دلیل سوم: بدون موبایل، زندگی کردن سخت شده

وابستگی به موبایل چیز خوبی نیست اما از واقعیت هم نمی شه فرار کرد. این روزها زندگی ما جوریه که انگار بدون موبایل نمی توانیم روز را به شب برسونیم. انواع اپلیکیشن ها، ایمیل، شبکه های اجتماعی، … ما را گرفتار خودشان کرده اند.

برای همین اگر اتفاقی برای موبایل مون بیافته، باید خیلی سریع تعمیرش کنیم و یا اگر تعمیر شدنی نیست، به فکر خرید یه گوشی نو باشیم وگرنه ممکنه بدجوری دچار مشکل بشویم. تو این شرایط، داشتن یک بیمه خوب به ما اطمینان خاطر می ده که خیلی سریع و با هزینه ناچیزی، موبایل ما دوباره روشن می شه!

اما چرا سامان حامی ؟

بیمه کردن موبایل هم مثل هر کار تخصصی دیگری باید کاملا حساب شده انجام شود تا خیال تون راحت باشه. مثلا شرکتی که قراره موبایل شما را بیمه کنه، باید سابقه طولانی در این کار داشته و تعداد زیادی دستگاه را بیمه کرده باشد .

**جشنواره نوروزی سامان حامی ویژه دستگاه های نو و کارکرده با ۲۵٪ تخفیف

سامان حامی – زیر مجموعه بیمه سامان – تمام  این خصوصیات را داره.  ۱۰ ساله که سابقه دارد و در این مدت ، بیشتر از ۱۰۰،۰۰۰ دستگاه را بیمه کرده و بدون تعطیلی پشتیبان مردم بوده است.

 


 

**جشنواره نوروزی سامان حامی ویژه دستگاه های نو و کارکرده با ۲۵٪ تخفیف

 

اما این تنها ویژگی سامان حامی نیست چون هم پوشش های کاملی ارائه می کنند و هم خدمات درب به درب در تهران دارند و تو این ترافیک و گرفتاری های روزانه، اگر اتفاقی برای گوشی شما افتاد، اون را درب منزل یا محل کار ازتون تحویل می گیرند و بعد از تعمیر شدن، همون جا دوباره بهتون تحویل می دهند.

 

 

یه نکته جالب دیگه اینکه به همراه گوشی موبایل، سامان حامی به عنوان هدیه اثاثیه منزل شما را در برابر آتش سوزی هم بیمه می کند!

فرهاد مجیدی موبایل خود را با سامان حامی بیمه کرد

از همه مهمتر اینکه در کنار خدمات عالی و قیمت های پایین، شما می تونین هر جای ایران که زندگی می کنید به سادگی و فقط با یک کلیک موبایل تون را آنلاین بیمه کنین و خیال تون راحتِ راحتِ راحت باشه. راستی فراموش نکنید که هنگام بیمه کردن، از کد تخفیف نوروزی که سیستم در اختیارتون قرار می ده حتما استفاده کنید.

 

** برای برآورد قیمت پوشش موبایل خود و دریافت کد تخفیف نوروزی روی عکس کلیک کنید**

 

پشتیبانی بین المللی

ضمنا سامان حامی خارج از ایران هم پشتیبان شما است و اگر در سفر برای موبایل شما مشکلی پیش بیاد می تونین با دفتر پشتیبانی بین المللی که دارند تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.