ستاره احمدی متولد سال ۱۳۶۹ فارغ التحصیل نوازندگی موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر تهران است. او موسیقی را از سال ۱۳۸۳ با نوازندگی سه تار شروع و در سال ۱۳۸۸ وارد دانشگاه هنر در رشته‌ی موسیقی شده و سه تار را زیر نظر آیدین علیانسب آموخته است.

ستاره در این سال ها اجراهایی به صورت تکنوازی و دو نوازی با تمبک داشته است که می توان از کنسرت ترکمن در دانشگاه هنر که قطعاتی همچون ترکمن استاد علیزاده و قطعاتی از آیدین علیانسب را در آن به صورت تکنوازی اجرا کرد و نیز کنسرت دو نوازی با تمبک که در تهران پلتفرم عمارت رو به رو اجرا شده و در آن بینندگان را با قطعاتی از ساخته‌های خود به شور آورده است، نام برد.

تماشا کنید: مرجان آل خمیس، نوازنده قیچک در ونکوور

 

 

ستاره احمدی در سال ۱۳۹۷ آلبومی تحت عنوان افسانه‌ی گل یخ منتشر کرد که این آلبوم شامل تکنوازی و دونوازی با تمبک می باشد که قطعاتی از این آلبوم از ساخته‌های خود او است. برگزاری کارگاه نوازندگی سه تار در تالار اندیشه‌ی تهران، همکاری با هنرمندان بین المللی در ترکیه و فرانسه، برگزا ری کلاس‌های نوازندگی سه تار از دیگر فعالیت های او است.

با سپاس فراوان از اسپانسر این شماره، صرافی ثنا ؛ حامی فرهنگ و هنر ایران زمین

ستاره احمدی سازی ایرانی می نوازد اما تسلط او به موسیقی و احساس نابی که در اجرا دارد، هنرش را جهانی می کند. فرقی نمی کند که شنونده اش در کجای این گیتی باشد، هر جا که باشد صدای ساز ستاره او را به شوق و وجد می آورد، از آن وجدی که جان نواز است و بوی معنی می دهد. ستاره احمدی، ستاره ای جوان در آسمان هنر است.

ستاره احمدی این اجرا را به همراهان پلاک۵۲ تقدیم می کند.