در دنیای امروز سرعت تکنولوژی آن‌قدر بالاست که هر روز گوشی‌های موبایل جدیدی وارد بازار می‌شوند، آن‌هم باقیمت‌های سرسام‌آور!!! برای مثال؛ آیفون یا سامسونگی چند ده میلیونی!!! هرچقدر گوشی گران‌تری داشته باشیم، حساسیتمان بالاتر می‌رود، و البته نگرانی‌مان بابت افتادن در آب یا شکستن صفحه گوشی و… نیز بیش‌‎تر می‌شود، خرید گوشی با گارانتی فقط یک سری از موارد را پوشش می‌دهد؛ برای‌مثال در قبال ضربه‌‌خوردگی و هرگونه تماس با مایعات و رطوبت و یا سرقت هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

اگر شما از کسانی هستید که هنوز گوشی موبایل خود را بیمه نکرده اید، به شما توصیه می کنیم تا چند دقیقه وقت صرف کنید و این مطلب را حتما با دقت مطالعه کنید:

۱- چرا بهتر است موبایل خود را  بیمه کنیم؟

این روزها قیمت انواع موبایل نو و کارکرده به شدت افزایش پیدا کرده و اگر موبایل ما آسیبی ببیند، هزینه تعمیر و یا خرید دستگاه نو بسیار زیاد است و در بعضی موارد ممکن است چند صد هزار تا چند میلیون تومان به هزینه های ما اضافه کند. اما می توانیم موبایل خود را با مبلغ کمی بیمه کرده و در هنگام خسارت، شرکت بیمه مسئول پرداخت هزینه تعمیر و یا خرید دستگاه جایگزین خواهد بود.

 


 

 

۲- آیا گارانتی به تنهایی کافی نیست؟

داشتن گارانتی به تنهایی کافی نیست و حتی اگر موبایل شما بهترین گارانتی را هم داشته باشد، فقط عیوب ذاتی دستگاه را تحت پوشش قرار می دهند و نه عیوبی که ناشی از حادثه ( ضربه ، نفود مایعات، سرقت، …) باشد.

 

 

۳- آیا بیمه فقط مخصوص موبایل نو است؟

بعضی از شرکت های بیمه مانند سامان حامی که توسط بیمه سامان پشتیبانی می شود، دستگاه های کارکرده و غیر نو را هم تحت پوشش بیمه قرار می دهند.


 

 

اگر هنوز برای موبایل خود بیمه تهیه نکرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم تا در جشنواره نوروزی سامان حامی، شرکت کنید و با بیمه کردن دستگاه خود، از تسهیلات ویژه زیر بهره مند شوید:

  • ۲۵ ٪ تخفیف در هزینه
  • قابل استفاده برای دستگاه های نو و یا کارکرده
  • خدمات درب به درب ( دریافت و تحویل دستگاه هنگام خسارت)
  • بیمه رایگان آتش سوزی منزل مسکونی
  • شرکت در قرعه کشی ۳ دستگاه موبایل Galaxy A10