سارینا رضایی متولد اردیبهشت ۱۳۸۳ است. او موسیقی را از پنج سالگی با ارف و فلوت نزد استادش خانم تاجیک شروع می کند و سپس یکسال کیبورد را نزد خانم کریمی می آموزد.  بعد از آن سارینا تا ۱۲ سالگی موسیقی کار نمی کند تا اینکه با دیدن فیلم خوانندگی دختری هم سن خود، به خوانندگی علاقمند می شود. سارینا به زبان انگلیسی مسلط است. او شعرهایی به پارسی و انگلیسی می نویسد و می خواند تا پس از مدتی متوجه می شود که به زبان انگلیسی با تسلط بیشتری می خواند و به تدریج سبک خودش را پیدا می کند.

 

 

سارینا به زبان های فرانسوی و ژاپنی هم آشنایی دارد و برای روز مادر شعر و ملودی ای از ترکیب انگلیسی و فرانسه و ژاپنی می سازد و می خواند که اولین کار مستقل او محسوب می شود.

سارینا از ۱۵ سالگی نواختن گیتار را نیز نزد کیا کلهر شروع می کند. او تا کنون ترانه های متعددی از زبان های مختلف را به سبک خودش تنظیم و بازخوانی کرده است اما پنج ترانه به زبان انگلیسی تنظیم کرده که شعر و ملودی از خودش است و تا حالا جایی منتشر نشده و یکی را برای اولین بار به همراهان پلاک ۵۲ تقدیم کرده است.

گپ و گفت با رونیا کاظمی، نابغه ایرانی که به شش زبان صحبت می کند

سارینا رضایی نمونه کاملی از استعداد، پشتکار، نوآوری و عشق به موسیقی است. او متعلق به نسلی از جوانان ایران زمین است که آینده هنر در این سرای کهن را شکل می دهند. آینده ای که زیبا است.