انتشار خبرهایی مبنی بر اینکه صدای فرزاد فرزین بر روی تیتراژ یکی از سریال ها، این پروژه را برای پخش با مشکل مواجه کرده است، حاکی از حاشیه ای جدید برای شبکه نمایش خانگی است.

به گزارش پلاک۵۲، در شرایطی که با شیوع کرونا جامعه هنری در ایران شدیداً تحت فشار است و هنر و هنرمندان روزهای پرالتهابی را در حوزه اجرا، تولید و پخش پشت سر می گذارند، شبکه نمایش خانگی راه فراری از این شرایط کرونا زده شده است. اما شبکه خانگی هم هر روز با خبرهای جدید همه را شوک‌زده می‌کند.

روزهای گذشته خبرهایی منتشر شد، مبنی بر اینکه تیتراژ سریال  میدان سرخ  مورد تایید قرار نگرفته است و برای رسیدن این مجموعه به پخش، باید صدای فرزاد فرزین از تیتراژ حذف شود.

میدان سرخ  به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و بهرام بهرامیان و به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی از جدیدترین تولیدات پلتفرمی است که قرار بود به زودی پخش آن آغاز شود. ایجاد مشکل برای پخش سریال به تایید ابراهیم ابراهیمیان در فضای مجازی رسید و پس از او، فرزاد فرزین هم در یک استوری نوشت:

 خدایا تا حالا که به من صبرش رو دادی از این به بعدم بده .

موزیک ویدیو زخم از تیتراژ سریال میدان سرخ


حالا پرسش اینجاست، در شرایطی که حضور فرزاد فرزین در سریال دیگری از شبکه نمایش خانگی بدون مشکل اتفاق می افتد و این بازیگر و خواننده پیشتر هم در سریال هایی چون  مانکن  و  عاشقانه  در شبکه نمایش خانگی مقابل دوربین رفته، چه اتفاق جدیدی، می تواند منجر به این تصمیم شود و اینکه مشکل اصلی تصمیم گیرندگان، در حال حاضر با خود این خواننده است یا قطعاتی با عنوان  زخم  و … که به تازگی برای سریال اجرا کرده است.


پیشنهاد امروز > تماشای فیلم تیاتر بالاخره این زندگی مال کیه؟


هرچند تصمیماتی این چنین در شبکه نمایش خانگی، چندان هم دور از ذهن و کم سابقه به نظر نمی رسد؛ چرا که سال گذشته و درست همان زمانی که عادل فردوسی پور با شبکه ورزش سیما برای ساخت ادامه برنامه  فوتبال ۱۲۰  به توافق رسیده بود و در عین حال خواهان ساخت برنامه ای مشابه  نود  برای شبکه نمایش خانگی بود، جلوی این برنامه هم گرفته شد و ساترا در آن زمان هم ابلاغیه های لازم الاجرا را دلیل تصمیمش عنوان کرد.

مطالعه کنید : ارشا اقدسی در یک قاب

در سریال  میدان سرخ  حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی، علی مصفا، امیرحسین آرمان، بهرام افشاری، کاظم سیاحی، مسعود کرامتی، امید روحانی، بهدخت ولیان، آرمین رحیمیان و رضا یزدانی بازی کرده اند.

این سریال در سال ۱۳۹۹ ساخته شده و در ژانر اکشن و هیجان انگیز قرار می گیرد که از سوی پلتفرم پخش کننده مناسب برای بالای ۱۷ سال معرفی شده است.