بیماری آبله مرغان می‌تواند یک تا دو روز قبل از پیدایش دانه‌های پوستی در فرد مبتلا منتقل شود و فرد مذکور تا زمانی که گسترش دانه‌های پوستی متوقف شود و روی آنها با دلمه‌های خشک بسته شود که این اتفاق معمولا پنج روز بعد از شروع آنها روی می‌دهد. از تماس و تردد در جامعه باید پرهیز کند و…

رپرتوار آکادمی مشق هنر با نام «اتفاق همانطور که نوشته می شود می افتد» زیر نظر «هومن بنائی» و با حضور هنرجویان کارگاه بازیگری شکل گرفته است.
این رپرتوار که شامل هفت مونولوگ از مجموعه کتاب تک گویی های مرگ و تک گویی های عشق به قلم زهره یحیایی انتخاب شده است. به صورت تله تئاتر ضبط شده است.


«هومن بنائی» در همین زمینه گفت:

این اثر که در طول تمرین های کلاسی روند تکمیلی را طی کرده و با هدف ایجاد انگیزه در هنرجویان این کارگاه “تربیت حس و ماندن در لحظه” شکل گرفته است. قطعا در تولید این مجموعه تلاش کردیم تا نگاهی متفاوت را دنبال کنیم.

لوون هفتوان

این مجموعه تله تئاتر را با احترام به روح رفیع دوست عزیز و هنرمند گرانقدر “لوون هفتوان” تقدیم می کنم و اصلا برای همین نام این مجموعه مونولوگ را “اتفاق همانطور که نوشته می شود می افتد” انتخاب کردم امیدوارم این مجموعه که شامل هفت تک گویی که به صورت تله تئاتر ضبط شده با استقبال مخاطبان روبرو شود و “زهره یحیایی”نیز نویسنده جوان و خلاقی است که مجموعه مونولوگ های او شامل دو کتاب توسط انتشارات آماره به چاپ رسیده است.

برای تماشای رایگان این نمایش تا تاریخ آخر ژانویه ۲۰۲۴، از کد saeedmomtazi

در سبد خرید خود استفاده کنید :

حامی این برنامه :

تماشا کنید :

خدایگان، اثری متفاوت از وودی آلن 

تقسیمات خانوادگی