به دلیل ویژگی های خاص فضای مجازی و نو بودن این پدیده انسان ها گاه و بی گاه درگیر زندگی مجازی می شوند! اینترنت شکاف میان نسل ها را عیان تر کرده است. اکنون نه تنها شکاف میان نسل اول و دوم بلکه شکاف میان نسل دوم و سوم نیز هویدا شده است و هیچ یک زبان دیگری را نمی فهمند. توهم دانایی و روشنفکرنماهای فضای مجازی بیسوادی را ترویج می دهند و…

مریم حقانی

در بخشی از نمایش آمده:

مثلا وقتی توی خانواده هی بهت بگن کم عقل. به مرور بخوای نخوای عقت کم میشه دیگه! یا میگن این عقلش کمه، اون شاعر شده، این هنرمند و…

پرتوار آکادمی مشق هنر با نام «اتفاق همانطور که نوشته می شود می افتد» زیر نظر «هومن بنائی» و با حضور هنرجویان کارگاه بازیگری شکل گرفته است.


این رپرتوار که شامل هفت مونولوگ از مجموعه کتاب تک گویی های مرگ و تک گویی های عشق به قلم زهره یحیایی انتخاب شده است. به صورت تله تئاتر ضبط شده است.

لوون هفتوان
تماشا کنید:

شیطونی، تراژدی شهر تهران

“نمایش در ایران” نوشته بهرام بیضایی

«هومن بنائی» در همین زمینه گفت: این اثر که در طول تمرین های کلاسی روند تکمیلی را طی کرده و با هدف ایجاد انگیزه در هنرجویان این کارگاه “تربیت حس و ماندن در لحظه” شکل گرفته است. قطعا در تولید این مجموعه تلاش کردیم تا نگاهی متفاوت را دنبال کنیم. این مجموعه تله تئاتر را با احترام به روح رفیع دوست عزیز و هنرمند گرانقدر “لوون هفتوان” تقدیم می کنم و اصلا برای همین نام این مجموعه مونولوگ را “اتفاق همانطور که نوشته می شود می افتد” انتخاب کردم امیدوارم این مجموعه که شامل هفت تک گویی که به صورت تله تئاتر ضبط شده با استقبال مخاطبان روبرو شود و “زهره یحیایی”نیز نویسنده جوان و خلاقی است که مجموعه مونولوگ های او شامل دو کتاب توسط انتشارات آماره به چاپ رسیده است.

تماشا کنید :

برای تماشای رایگان این نمایش تا تاریخ آخر سپتامبر ۲۰۲۳، از کد saeedmomtazi

در سبد خرید خود استفاده کنید :

حامی این برنامه :