ایتن هاوک، پیتر اسکارزگارد و رایلی کیو به جیک جیلنهال در فیلم «گناهکار» ملحق شدند.

گناهکار

به گزارش پلاک۵۲ به نقل از ورایتی، درام تریلر  گناهکار  که به تازگی با قرارداد ۳۰ میلیون دلاری توسط نت‌فلیکس خریداری شده، به فهرست بازیگران اولیه‌اش اسامی جدیدی را اضافه کرد. ایتن هاوک، پیتر اسکارزگارد، رایلی کیو، بایرون باورز، دواین جوی راندولف، دیوید کاستندا، کریستینا ویدال و پل دنو بازیگرانی هستند که به جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) در این تریلر پیوسته‌اند.

جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal)

این فیلم به کارگردانی آنتوان فوکوا و برمبنای فیلمنامه‌ای از نیک پیزولاتو خالق  کارآگاه حقیقی  ساخته می‌شود و اقتباسی از درام گوستاو مولر کارگردان دانمارکی خواهد بود.

رایلی کیو (Riley Keough)

گناهکار در مرکز فوریت های پلیس

 گناهکار  یک روز کاری در مرکز فوریت‌های پلیس ۹۱۱ را تصویر می‌کند که یک اپراتور پاسخگوی درخواست‌های تلفنی با بازی جیلنهال سعی دارد تا تماس گیرنده‌ای را که در خطر است نجات دهد اما کشف می‌کند که هیچ‌چیز آن طور که به نظر می‌رسد نیست و روبه‌رو شدن با حقیقت تنها راه برون رفت از ماجرا است.

معرفی فیلم :

آدرین مارتینز، بیل بر، بو نپ و ادی پترسون نیز دیگر بازیگران فیلم هستند. جیلهنال، فوکوآ و اسکارت گینبرگ از تهیه کنندگان فیلم هستند.

نخستین بار سال ۲۰۱۸ خبر ساخته شدن این فیلم با بازی جیلنهال اعلام شده بود. فیلم دانمارکی  دن اسکایلدیج  در جشنواره ساندنس موفق به کسب جایزه مخاطبان بخش سینمای جهان شده بود و یکی از ۵ فیلم برتر دنیا به انتخاب نشنال بورد بود.

بهترین ها در گنهکار

هاوک بازیگر فیلم‌هایی چون  اولین اصلاح‌شده  و  پسر بچگی  بوده و اسکارزگارد به تازگی در  بتمن بازی کرده است. کیو نیز بازیگر فیلم‌هایی چون  مد مکس  و  همیشه شیطان  بوده و باورز در  هانی بوی  و فیلم هنوز اکران نشده  گاوچران‌های بتونی  جلوی دوربین رفته است.