اَنیسا دراردیبهشت ١٣۶٩در خانواده اى اهل موسیقى پا به این دنیا گذاشته است. پدر او نوازنده و معلم موسیقى است و انیسا موسیقى را با نواختن دف از طریق پدرش آغاز می کند و تمام دوران کودکی و نوجوانی اش در فضاى کار و فعالیت هاى موسیقایى پدر سپری شده است .

انیسا علی رغم فارغ التحصیلی در رشته حقوق قضایى، از سال ٩١ فعالیت جدی و حرفه ای را در زمینه ى آواز شروع می کند و نزد اساتیدى چون ماریو تقدسی، حمیدخسرو شاهی ،حسین میرى،سینا سبک روح، حامد محمودزاده (حامد همایون) و هاسمیک کاراپتیان و اِوِلین شورکوبر از اتریش آموزش دیده است .

او مدتی بعد در سال ٩۶ موفق به گرفتن  مدرک مربیگری آواز از طریق هاسمیک کاراپتیان و همین  طور کُر کودک با غزال بغدادی و سارا محسنی (اعضای گروه آدمک ،موسیقی کودک) می شود.

 

 

انیسا در حال حاضر علاوه بر آموزش آواز مشغول ساخت موزیک هاى شخصى و پیشرفت دادن مهارت هاى خود است.او براى محقق کردن آرزوهایش چند سالی ست شهر و  محل زندگی خود را ترک کرده و به تنهایى با تمام سختی ها در مسیر رسیدن به خواسته هایش تلاش می کند.

 


با سپاس فراوان ازخانم پرتو مشرف 

مشاور خوشنام خرید و فروش مسکن در ونکوور بزرگ با سال ها تجربه – تماس: ۶۰۴۵۰۶۸۶۶۸


 

گروه دوعت سمیـرا پسندیده و هلیـا محمدی

سارینا رضایی، ترانه سرا، نوازنده و خواننده

انیسا از آن هنرمندانی است که عشق به موسیقی جوهره وجودشان است و وجودشان، آسمان هنر را نورانی می کند. نوری که روشن کننده راه و الهام بخش برای جوانان ایرانی است.