امیر محمدی ، مدرس،‌آهنگساز و تنظیم کننده و نوازنده کلارینت، ساکسُفُن و پیانو، متولد نهم دی ماه ۱۳۶۵ است. او تحصیلات خود در رشته موسیقی را در دانشگاه تهران انجام داده و دارای مدرک کارشناسی ارشد موسیقی با گرایش نوازندگی ساز جهانی از این دانشگاه است و در دانشگاه علمی کاربردی کرج نیز تدریس می کند.

 

پلاک ۵۲ را در اینستاگرام دنبال کنید

امیر محمدی به عنوان نوازنده کلارینت در ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملی، ارکستر صدا و سیما ،ارکستر دانشکده صدا و سیما، ارکستر جام جم، ارکستر آکادمیک، ارکستر بادی تهران، ارکستر بادی آرسنوا (ساکسُفُن)، ارکستر پاستورال نقش آفرینی کرده است.

امیر محمدی، نوازنده ای در کلاس جهانی است. تسلط او به موسیقی، مرزها را برایش از بین برده و اجرای او هر بیننده و شنونده سخت سلیقه ای را در هر جای این دنیا که باشد، به شور و وجد می آورد.

همکاری با هنرمندان صاحب نام

او همچنین کارنامه درخشان و کم نظیری در همکاری با خواننده های پاپ صاحب نام موسیقی ایران به عنوان نوازنده کلارینت وساکسُفُن دارد که به عنوان نمونه می توان از زانیار خسروی، مانی رهنما، دکتر محمد اصفهانی، بابک مافی، مهدی مقدم، روزبه نعمت الهی، رضا صادقی، سینا درخشنده، محمد رضا گلزار نام برد.امیر به عنوان نوازنده در گروه های ضرب و فوت، زاوُش، ایزدان ،آواکادو، فضانوردان، کانتو نیز هنرنمایی کرده و به عنوان سرپرست و رهبر گروه نیز تجارب موفقی با گروه اَگومان و گروه پاپ کردی حسین صفامنش به دست آورده است.

 

امیر محمدی، نوازنده ای در کلاس جهانی است. تسلط او به موسیقی، مرزها را برایش از بین برده و اجرای او هر بیننده و شنونده سخت سلیقه ای را در هر جای این دنیا که باشد، به شور و وجد می آورد و او را به آن گروه از هنرمندانی پیوند می دهد که آسمان هنر را نورانی می کنند.

امیر محمدی برای شما اجرا می کند:

با سپاس فراوان از پرتو مشرف؛ مشاور خرید و فروش منازل مسکونی در ونکوور

604.506.8668 – 604.925.2911

www.buyvancouverhomes.com


 

این ویدیو را می توانید در کانال آپارات پلاک ۵۲ تماشا کنید