فیلم کوتاه «دیدار» برنده و برگزیده چندین جشنواره بین‌المللی به صورت آنلاین اکران می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فیلم، اکران آنلاین فیلم کوتاه «دیدار» با نویسندگی و کارگردانی علی محرابی و تهیه‌کنندگی مجید رجبی‌معمار، از امروز شنبه، یازدهم دیماه، در پلتفرم تیوال با لینک www.tiwall.com/p/visitation3 آغاز شد. فیلم کوتاه «دیدار» تولید سال ۲۰۱۸ است که با نام انگلیسی «THE VISIT» در چندین جشنواره بین‌المللی حضور یافته که در این بین می‌توان به شرکت در:

«جشنواره بین‌المللی سینما و ادبیات مراکش و کسب جایزه اصلی بهترین فیلم»، «جشنواره فیلم کوتاه سینما و معلولیت آمریکا در آستین-تگزاس»، «جشنواره سینه‌فست آمریکا در لس‌آنجلس»، «جشنواره فیلم کوتاه بروکیوکا لهستان»، «جشنواره فیلم کوتاه میامی آمریکا» اشاره کرد.

این فیلم زندگی یک جوان نابینا به‌نام آرش را نشان می‌دهد که دارای شخصیتی تحصیل‌کرده و آرام است که در ارتباط با افراد مختلف دچار مشکلاتی می‌شود. تخصص و نحوه در‌آمد او از طریق مشاوره‌تلفنی به سایر افراد آسیب‌دیده یا نا‌امید است و در طی یکی از همین تماس‌ها ارتباطی عاطفی و صمیمی میان او و یکی از تماس گیرندگان برقرار می‌شود.

مطالعه کنید:

رقبای دریافت خرس‌های طلایی و نقره‌ای برلیناله ۲۰۲۲ معرفی شدند

یادداشتی بر نمایش ژپتو به کارگردانی اوشان محمودی

آگاتا کریستی با «مرگ بر روی نیل» به چین می رسد

بازیگران این فیلم کوتاه امیراحمد ‌قزوینی، شهاب ‌مهربان، سحر صبور، شاهین باباپور، فاطمه امیدالله هستند. همچنین از دیگر عوامل یاری‌دهنده کارگردان می‌توان به: «مدیر فیلمبرداری: رضا سپهری»، «صدابردار: هادی معنوی پور و سروش زاهدی»، «صداگذاری: امیرحسین صادقی»، «موسیقی: مهیار ظاهری»، «روابط عمومی و مشاور رسانه: امیر پارسائیان مهر» اشاره کرد.
این خبر در انتها یادآور می‌شود، فروش آنلاین فیلم کوتاه «دیدار» در پلتفرم پخش فیلم تیوال آغاز شده و به مدت ۲هفته ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای این فیلم به سایت تیوال مراجعه کنند.